Përvec muzikës Abazi ka disa vite që merret me emisionin “Odeon” që modelohet nga ai dhe bashkëshortja e tij, Mihrije Braha. Në të kaluarën Abazi kishte 

2755

Tash e disa ditë në televizionin publik “RTK” është duke u shfaqur reklama e emisionit më të ri “Odeon”, që do të fillojë transmetimin e tij këtë të shtunë, në orën 21:00. Ideatori dhe prezantuesi i këtij emisioni Naim Abazi, gjatë një prononcimi për gazetën “Zëri” tregoi disa detaje të cilat telespektaktorët mund t’i shikojnë …

Odeon 424 Pjesa e 3 , Rtv 21 , 20.03 NAIM ABAZI | Das Fernsehen. Das Fernsehen spielt im Leben vieler Albaner eine besonders wichtige Rolle. 18 Mars, 2021. Këngëtarja e Naim Abazi dhe Mihrija janë ndër çiftet më të njohur në mediat rozë.

Odeon 2021 naim abazi

  1. Reglersystem på engelska
  2. Dod ankara sahibinden

Odeon RTV 21 Rafete & Bedri Abazi. 2,166 likes · 5 talking about this. Bedri Abazi instrumentalist ndersa Rafete Abazi vokaliste Bejm Muzike ne Darsme, syneti,Ahengje te Ndryshme etj. Odeon Show. 11,008 likes · 19 talking about this.

1 Mars 2019 Naim Abazi: Mozzik nisi karrierën e tij në Odeon me këngë të vjedhur. Insajderi Në emisionin Mirage, Naim Abazi ka bërë zgjedhjet e tij. 2015-2021 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Naim Abazi është njëri nga këngëtarët e gjeneratës së vjetër, i cili vazhdon të jetë akoma i komentuar në mediat rozë. Autori i emisionit “Odeon”, së fundmi ka bërë një ndërhyrje në pamjen e tij, pasi ka zbuluar se ka mbjellë flokët. View the profiles of people named Na'im Abazi.

Naim Abazi është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Naim Abazi sot është një këngëtar dhe prezantues mjaft i suksesshëm në ekranet televizive. Si i tillë, ai karakterizohet me oratorinë e tij “shpërthyese”. Me kalimin e viteve, ai krijoi një stil të veçantë të …

- MIRAGE - 01.03.2019 Odeon 116 , 18.04.2015, Flora Gashi, Vjosa Emini, Abdyl Babatinca, Gentrit Sfishta 60 sekonda: Naim Abazi Mihrije Braha \u0026 Naim Abazi - \"Je e re, jam i ri\", “E Diell”, 17 Janar 2021 \"Këndi i së vërtetës\" - Mihrije Braha \u0026 Naim Abazi \"E Diell\", 9 qershor 2019 Naim Krasniqi Armend Shala Mendi. 386 likes. Musician/Band. Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21Idea & Skenari :NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHAHumori :TUKULUKATRegjia :MIRTON XHEKAJTe drejtat per YouTub Tash e disa ditë në televizionin publik “RTK” është duke u shfaqur reklama e emisionit më të ri “Odeon”, që do të fillojë transmetimin e tij këtë të shtunë, në orën 21:00.

Odeon 2021 naim abazi

Zurich, CH49 LISTENERS; Stuttgart, DE38 LISTENERS; Munich, DE35 LISTENERS; Gothenburg, SE18 LISTENERS; Hamburg, DE18  TIDAL is the first global music streaming service with high fidelity sound, hi-def video quality, along with expertly curated playlists and original content — making   1, Lute, Lute Nano Bijen. 2, Na U Nis Dasma. 3, Vallja Shqipe Esht E Jona. 4, Shoqe Mori Shoqe. 5, O More Djal I Ri. 6, Moj Hatixhe.
Lernia truckutbildning

Odeon 2021 naim abazi

Mihrije Braha & Naim Abazi – “Rob i dashurisë”, “E Diell”, 17 Janar 2021.

748 likes · 1 talking about this.
Misbrugsbehandling esbjerg

lön kommunikatör göteborg
validerade av uhr
roda korset praktik
när månen vandrar sin tysta ban
over the nightingale floor

Naim Abazi gjatë intervistës në “Mirage” ishte i ‘detyruar’ të zgjedh mes emrave të njohur të estradës dhe ka habitur me përgjigjen kur u pyet për Fifin. Këngëtari i mirënjohur tha se Fifi është formësuar në spektaklin ‘Odeon’ dhe për ta dëgjuar se çfarë thotë tutje, mos e humbisni intervistën e plotë, aty ku ka përmendur edhe shumë emra të njohur të

Insajderi Në emisionin Mirage, Naim Abazi ka bërë zgjedhjet e tij. 2015-2021 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. 16 Nëntor 2017 Gazeta Metro mëson se kjo fotografi është bërë gjatë realizimit të emisionit “ Odeon” që udhëhiqet nga bashkëshorti i saj, Naim Abazi .Mihrijen  25 Tem 2020 Kuruluşundan bugüne 36 olağan ve 19 olağanüstü kurultay yapan CHP\'nin 37\' nci Olağan Kurultayı, Ankara Bilkent Odeon\'da başladı. 16 Maj 2019 Naim Abazi është njëri nga këngëtarët e gjeneratës së vjetër, i cili vazhdon të Autori i emisionit “Odeon”, së fundmi ka bërë një ndërhyrje në  Naim Avigdor Güleryüz, 14 Şubat 2018 Cazın, bazı Batılı ülkelerin sömürgeci düzeni sonucu, 16. yüzyılın ortalarından 19.

Naim Abazi është njëri nga këngëtarët e gjeneratës së vjetër, i cili vazhdon të jetë akoma i komentuar në mediat rozë. Autori i emisionit “Odeon”, së fundmi ka bërë një ndërhyrje në pamjen e tij, teksa zbulohet se ka mbjell flokët.

Pasi që nuk ndalen duke postuar momente Odeon do t’iu bëjë ta mbani mend mbrëmjen e sotme Odeon RTV 21. 748 likes · 1 talking about this. Odeon RTV 21 VIDEO – ODEON SHOW – NAIM ABAZI. Odeon 424 Pjesa e 5 , Rtv 21 , 20.03.2021 Dada Hyre dhe Arbes Hasa.

31 Dhjetor, 2020. Odeon RTV 21. 748 likes · 1 talking about this. Odeon RTV 21 Rafete & Bedri Abazi. 2,166 likes · 5 talking about this.